Divanë 3 + 2 + 1 vendësh, MILANO, strukturë druri, këmbë metalike, tapiceri tekstili, bezhë, 3-213x84xH75 cm; 2-152x84xH75 cm; 1-92x84xH75 cm

Kodi: 241063

3+2+1 sofa, MILANO, wooden frame, metalic legs, textile fabric, beige, 3-220x97xH83 cm; 2-160x97xH83 cm; 1-100x97xH83 cm
Best Offer

Produkti nuk është në stok.

49.900 LEK Ishte 95.000 LEK

Ju kurseni 47% ose 45.100 LEK

Divani 3+2+1 vendësh me nje dizenjo bashkohore, moderne dhe mahnitëse i veshur me tapiceri tekstili Italian të një densiteti të lartë. Ky divan është bërë në një kornizë të guximshme me mbushje sfungjeri dhe filtri dhe i veshur me tekstil luksoz për atë ndjenjë krejtësisht relaksuese. Divan me dizenjo elegante punuar nga dore artistësh për të sjell një pjesë tërheqëse dhe luksoze e cila do të kompletojë çdo hapësirë jetese. I bukur dhe me stil, divani siguron një vend të qetë për ju dhe mysafirët tuaj për t'u ulur dhe relaksuar. Me pamjen mikpritëse dhe komode, ky divan këndor do të jetë elementi kryesor dhe i përkryer për dhomën tuaj të ndenjes. Kombinim i bërë me gusto krijon një vështrim të ri dhe tërheqës i cili do të shndrisë dhomën tuaj të ndenjes.
3-213x84xH75 cm; 2-152x84xH75 cm; 1-92x84xH75 cm

  • Krahu i këndit : Jo
  • Materiali i strukturës : Druri, këmbë metalike
  • Materiali veshës : Tekstil
  • Ngjyra : Bezhë
  • Nevojitet montim : Jo
  • Përfshihen jastëkët : Po
  • Thellësia e ndenjëses : 75 cm
  • Lartësia e ndenjëses : 20 cm

NE JU REKOMANDOJMË KËTO PRODUKTE TË NGJASHME

PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust