Pllakë veshje EMPERADOR CREMA, 25x50 cm, qeramike

Kodi: 223472

Wall tile, Emperador crema, 25x50  cm, Ceramics
Best Offer

Produkti nuk është në stok.

1.619 LEK Ishte 2.258 LEK

Ju kurseni 28% ose 639 LEK

Pllakat e veshjes EMPERADOR CREMA me ngjyrën dhe madhësinë e tyre janë të përshtatshme për tualete mesatare dhe të mëdha. Kombinimi i përshtatshëm mund të arrihet kryesisht me ngjyra të hapura, ndërsa mobiljet e tualetit mund të jenë të ngjyrave të ndryshme. Përshtatet mjaft mirë për tualete moderne dhe klasike. Përfitimet nga shtrimi me pllaka përfshijnë efektivitetin e tyre në kosto, qëndrueshmërinë si dhe lehtësinë për mirëmbajtje, veshje dhe riparim.

  • Gjatësia : 50 cm
  • Gjerësia : 25 cm
  • Materiali : Qeramikë
  • Rezistente ndaj : Solucioneve pastrues
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust