Strehë për dyer, polikarbonat/metalik, 120x80 cm

Modeli: 39624Nëse doni që pamja e dritares dhe e derës së shtëpisë tuaj të ketë një pamje të ndryshme, kjo strehë polikarbonati është padyshim zgjidhja juaj më e mirë. Ka një rezistencë të fortë ndaj agjentëve të jashtëm klimaterikë ( ftohtit dhe ngrohtit), rrezeve u

  • Materiali : Polikarbonat
  • Gjatesia (cm) : 120
  • Gjerësia (cm) : 80
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust