Furçë pastrimi "Tampica", fibra sintetike, ovale,dru, bezhë, 16 cm

Kodi: 39732Furçë pastruese me përbërje të fijes prej materiali fibër natyral, dhe bazament druri, tepër praktike për pastrim të jashtëm

  • Materiali : Fibra natyral
  • Përmasat : 16 cm
  • Ngjyra : Bezhë
  • Paketimi : 1 copë
  • Seti përfshin : Jo
  • Përdorimi : Kopshtari
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust