Tendë kampingu gjysëm ªRicaª, poliestër, blu-e kuqe-jeshile, 218x115xh115 cm, 1 copë

Kodi: 710257Tendë Rica. Merrni këtë gjysmë tendë në plazh dhe mbrojeni veten dhe gjërat tuaja nga rëra, era dhe dielli. Në plazh, në park, pranë pishinës - Rica Beach Shelter ju ofron një vend me hije gjatë gjithë ditës. Tenda e plazhit është e lehtë për t'u ngritur dhe e disponueshme me ngjyrat verore.

  • Materiali : Poliestër
  • Ngjyra : Blu, kuqe, jeshile
  • Kapaciteti : 2 persona
  • Kundra ujit : Jo
  • Gjatësia : 218 cm
  • Gjerësia : 115 cm
  • Lartësia : 115 cm
  • Paketimi : 1 cope
  • Përdorimi : Kamping, plazh
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust