Tendë kampingu gjysëm ªRicaª, poliestër, blu-e kuqe-jeshile, 145x100xh80 cm, 1 copë

Kodi: 710259Tendë kampingu gjysëm paketimi praktik portativ, dizajn i qëndrueshëm dhe e disponueshme në ngjyra të bukura verore.

  • Materiali : Poliestër
  • Ngjyra : Blu, kuqe, jeshile
  • Kapaciteti : 1 person
  • Kundra ujit : Jo
  • Gjatësia : 65 cm
  • Gjerësia : 65 cm
  • Lartësia : 60 cm
  • Paketimi : 1 cope
  • Përdorimi : Kamping, plazh
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust