Shkopinj ngjitjeje ªNordikª, alumin, me zgjatim, 110-140 cm, 1copë

Kodi: 710265Shkop ngjitjeje shumë i mirë për një ecje dinamike dhe forcë. Përmasa e tyre shkon- 110-140 cm dhe peshë 625 gr. Dorezë ergonomike dhe anti shoku.

  • Materiali : Alumin
  • Ngjyra : Zi-argjend
  • Përmasat : 110-140 cm
  • Paketimi : 2 cope
  • Përdorimi : Kamping
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust