Kolltuk, strukturë duri, këmbë druri 20 cm, tapiceri tekstili, jeshile, 74x82xH105 cm

Kodi: 241262


Produkti nuk është në stok.

Koltuku është një zgjedhje e shkëlqyer e projektuar posaçërisht që të jetë në gjendje për tu përshtatur në shtëpitë moderne apo ato tradicionale. Ky kolltuk me tapiceri tekstili është i rehatshëm, komod dhe ka një ndjenjë shumë bashkëkohore me pamjen e freskët dhe të pastër. Një kolltuk i përkryer për dhomën tuaj të ndenjes duke ofruar hapësirë ​​të mjaftueshme për tu ulur.

  • Materiali i strukturës : Strukturë duri
  • Materiali veshës : Tapiceri tekstili
  • Ngjyra : Jeshile
  • Krahu i këndit : n/a
  • Nevojitet montim : Jo
  • Gjerësia : 74 cm
  • Thellësia : 82 cm
  • Lartësia : 105 cm

NE JU REKOMANDOJMË KËTO PRODUKTE TË NGJASHME

PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust