Jelek për ushtrime fitnesi XQ MAX, 5 kg, i zi

Modeli: 51999Ky jelek është i përbërë prej materiali 100% latex natyral pa elastomer jo-termoplastik (TPE). Ai ndihmon në mbajtjen e trupit në formë të përkryer dhe përdoret për sport dhe palestër.

  • Pesha : 5 kg
  • Ngjyra : E zeze
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust