Top për ushtrime fitnesi XQ MAX, 25 cm, 120 gr, PVC

Kodi: 52282Ky top është ideal për të praktikur ushtrime në palestër ose në shtëpi. Përdoret për një shumëllojshmëri të gjerë ushtrimesh për të tonifikuar dhe për të forcuar grupet e muskujve bazë.

  • Diametri : 25 cm
  • Pesha : 120 gr
  • Materiali : PVC
  • Ngjyra : Mix
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust