Mini set çelësash per riparim biçiklete XQ MAX, 207 gr

Kodi: 52287Mini set çelësash për riparim biçiklete. Mundësi palosje dhe nuk zë shumë hapësirë. Seti përfshin: çelës 8/10 dhe 15mm, hex 2/2.5/3/4/5/6 mm, kaçavidë +2/-5.

  • Materiali : Celik+ PP
  • Pesha : 207 gr
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust