Bllokues rrote biçiklete me çelës XQ MAX, 130x8 mm, 490 gr

Kodi: 52288Ky bllokues gome është super i fortë dhe ka një mbulesë çeliku. Bllokuesi lidhet lehtësisht me strukturën e pasme të biçikletës me anë të një vide.

  • Përmasat : 130 x8 mm
  • Pesha : 627 gr
  • Materiali : Celik
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust