Doreza gome për timon biciklete XQ MAX, 125x30 mm, 204 gr

Kodi: 52290Këto doreza për biçikletë ofrojnë një kapje të mirë dhe rehati maksimale. Falë materialit EVA ato peshojnë vetëm 204 gr dhe kanë një gjatësi prej 125 mm.

  • Përmasat : 125 x 30 mm
  • Pesha : 204 gr
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust