Mbulesë për shalë biçiklete XQ MAX, gel, 22.3x19 cm

Kodi: 52295Qëndroni komfort në biçikletën tuaj me këtë mbulesë shale nga XQ Max. Mbulesa është e mbushur me shkumë dhe ofrom rehati maksimale. Ngjyra- e zezë, materiali mbulesës- 70% poliester 30% polyurethane, materiali mbushës- shkumë, përdorimi- unisex, përmasa- 22x19.5 cm

  • Përmasat : 22x19.5 cm
  • Materiali : Polyester 70%, polyurethane 30%
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust