Zarfa vakumi ªPERFETTOª për ushqime, plastike, 20x30 cm, transparente, 6 copë

Kodi: 710599Zarfa për ruajtjen e ushqimit vakum për t'u përdorur. PUMP FRESCOVUOTO është sistemi praktik dhe i shpejtë që përdoret çdo ditë për mish të vakumuar, peshk, djathë, perime, fruta dhe shumë më tepër.

  • Materiali : Plastik
  • Përmasat : 20x30 cm
  • Ngjyra : Transparent
  • Paketimi : 6 copë
  • Përdorimi : Ruajtje ushqimi
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust