Pastrues me ajer, Grundig, 400ml

Kodi: 52335Ky pastrues është shume efikas për pastrimin dhe heqjen e pluhurave në vendet e vështira. Ky pastrues është ideal për kompjuterat tuaj, makinat, aparatet etj. Duhet të bëni kujdes me cigaren apo burimet e tjera të nxehtesise gjëtë përdorimit, mbajini larg femijet, shmangni rrezet e djellit. Ne rast se ngrin duhet ta lani me uje te vakët dhe nuk duhet fshire. Keshillohet të përdoren vetem në zona të ventiluara mire.

  • Paketimi : 400 ml
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust