Aspirator TurboAir, 160W, 368 m³/h, 44-61dB, 3nivele shpejtësie, inoks, 45x60xH10 cm oxhaku 24x25x64-109 cm

Kodi: 801446

24 muaj garanci Lexo përshkrimin e plotë


Për të mos lejuar që aromat gjatë gatimit të shpërndahen në të gjithë ambientin dhe për t'i dhënë kuzhinës tuaj pamjen e një ambienti modern dhe bashkëkohor, ky aspirator i përbërë nga materiali i inoksit do të ishte zgjedhja ideale.

 • Fuqia : 160W
 • Fuqia thithëse : 368m³/h
 • Klasi i energjisë : A
 • Materiali : inoks
 • Paneli i kontrollit : Manual
 • Numri i motorrëve : 1
 • Qarkullimi : 368m³/h
 • Lloji i filtrit : Alumini
 • Niveli i zhurmës : 44-61 dBa
 • Gjerësia : 60 cm
 • Thellësia : 45 cm
 • Lartësia : 10 cm

NE JU REKOMANDOJMË KËTO PRODUKTE TË NGJASHME

PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust