Cantë udhëtimi, kundra ujit, plastik, miks, 10 lt

Kodi: 710101

Travell bag, waterproof, plastic, mix, 10 lt
Best Offer


1.450 LEK Ishte 1.950 LEK

Ju kurseni 26% ose 500 LEK

Çantë e qëndrueshme për përdorim për kohë të gjatë: çanta e shpinës për udhëtim është bërë nga material plastik kundra ujit, rezistent i cilësisë së lartë. Mund ta përdorni atë për të mbajtur bagazhet tuaja të tepërta, e përsosur për udhëtime ditore, pushime, udhëtime, ngjitje në mal,shetitje me varke, rafting, peshkim, kampe dhe gjatë blerjeve.

  • Materiali : Plastik
  • Kapaciteti : 10 lt
  • Ngjyra : Miks
  • Paketimi : 1 Copë
  • Përdorimi : Udhetime, ngjitje mali
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust