Termus kampingu, çelik i pandryshkshëm, argjend, 350 ml

Kodi: 710118Termus cilësor dhe shumë I përshtatshem për ruajtjen e lëngjeve në temperaturën e duhur. Ky termus me material inoksi ruan shumë mirë lëngjet nga temperaturat e jashtme. Mund të përdoret nga cdo person, si në shtëpi po ashtu për të marrë me vete kafen, qumështin cajin, gjatë një udhëtim.

  • Materiali : Celik i pandryshkshëm
  • Kapaciteti : 350 ml
  • Ngjyra : Argjend
  • Paketimi : 1 Copë
  • Përdorimi : Kamping
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust