Termus kampingu, çelik i pandryshkshëm, argjend, 500 ml

Kodi: 710119Termus cilesor dhe shume I pershtatshem per ruajtjen e lengjeve ne temperaturen e duhur. Ky termus me material inoksi ruan shume mire lengjet nga temperaturat e jashtme. Mund te perdoret nga cdo person, si ne shtepi po ashtu per te marre me vete kafen, qumeshtin cajin, gjate nje udhetim.

  • Materiali : Celik i pandryshkshëm
  • Kapaciteti : 500 ml
  • Ngjyra : Argjend
  • Paketimi : 1 Copë
  • Përdorimi : Kamping
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust