Termus kampingu, "Sports", çelik i pandryshkshëm, bardhë, 350 ml

Kodi: 710120Termus cilesor dhe shume I pershtatshem per ruajtjen e lengjeve ne temperaturen e duhur. Ky termus me material inoksi ruan shume mire lengjet nga temperaturat e jashtme. Mund te perdoret nga cdo person, si ne shtepi po ashtu per te marre me vete kafen, qumeshtin cajin, gjate nje udhetim. Pjesa e tapës përdoret si gotë e cila është e pajisur dhe me një doezë për tu mbajtur.

  • Materiali : Celik i pandryshkshëm
  • Kapaciteti : 350 ml
  • Ngjyra : Bardhë
  • Paketimi : 1 Copë
  • Përdorimi : Kamping
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust