Lavatriçe FUEGO, 7 kg, A+, 14 programe, 1000 RPM, A larje, C tharje, 58/76 dB, 60x85x48 cm

Kodi: 800701

24 muaj garanci Lexo përshkrimin e plotë


Makina larëse FUEGO ka karakteristika që garantojnë performancë të shkëlqyer dhe ka një gamë të gjërë programesh. Ideale për të gjitha llojet e rrobave dhe njollave delikate. Çdo detaj është projektuar për të bërë më të lehtë dhe më të sigurt fuksionimin.

  • Tipi : Lavatriçe
  • Tensioni : 220-240V
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust