Mbulesë kolltuku, AQUILES, 50% poliestër; 45% pambuk; 5% elastomer, kafe, 80-110 cm

Modeli: 241325

Best Offer


2.490 LEK Ishte 2.990 LEK

Ju kurseni 17% ose 500 LEK

Mbulesa është një pjesë e bukur e stilit klasik që mund të hidhet në divanin tuaj. Me ngjyra të gjallë dhe të ndritshme që mund të përdoret si dekor gjithashtu. Mbulesa puthitet mirë pas kolltukut, divanit tuaj falë modelit të saj duke mbuluar dhe krahët e kolltukut, divanit me anë të llastikut.

  • Materiali : 50% poliestër; 45% pambuk; 5% elastomer
  • Ngjyra : Kafe
  • Lahet në lavatriçe : Po
  • Gjerësia : 80-110 cm
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust