Mbulesë divani 3-vendësh, AQUILES, 50% poliestër; 45% pambuk; 5% elastomer, vishnjë, 180-210 cm

Modeli: 241332

Best Offer


3.750 LEK Ishte 4.490 LEK

Ju kurseni 16% ose 740 LEK

Mbulesa është një pjesë e bukur e stilit klasik që mund të hidhet në divanin tuaj. Me ngjyra të gjallë dhe të ndritshme që mund të përdoret si dekor gjithashtu. Mbulesa puthitet mirë pas kolltukut, divanit tuaj falë modelit të saj duke mbuluar dhe krahët e kolltukut, divanit me anë të llastikut.

  • Materiali : 50% poliestër; 45% pambuk; 5% elastomer
  • Ngjyra : Vishnjë
  • Lahet në lavatriçe : Po
  • Gjerësia : 180-210 cm
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust