Mbulesë divani këndor, djathtas, NORDIC, 100% poliestër, bezhë, 75x100x240 cm

Kodi: 241339Mbulesa është një pjesë e bukur e stilit klasik që mund të hidhet në divanin tuaj. Me ngjyra të gjallë dhe të ndritshme që mund të përdoret si dekor gjithashtu. Mbulesa puthitet mirë pas kolltukut, divanit tuaj falë modelit të saj duke mbuluar dhe krahët e kolltukut, divanit me anë të llastikut.

  • Materiali : 100% poliestër
  • Ngjyra : Bezhë
  • Lahet në lavatriçe : Po
  • Gjerësia : 75+100 cm
  • Gjatësia : 240 cm
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust