Mbulesë karrigeje set 6 copë, 50% poliestër; 45% pambuk; 5% elastomer, bezhë

Modeli: 241335

Best Offer


3.450 LEK Ishte 4.490 LEK

Ju kurseni 23% ose 1.040 LEK

Mbulesa është një pjesë e bukur e stilit klasik që mund të hidhet në divanin tuaj. Me ngjyra të gjallë dhe të ndritshme që mund të përdoret si dekor gjithashtu. Mbulesa puthitet mirë pas kolltukut, divanit tuaj falë modelit të saj duke mbuluar dhe krahët e kolltukut, divanit me anë të llastikut.

  • Materiali : 50% poliestër; 45% pambuk; 5% elastomer
  • Ngjyra : Bezhë
  • Lahet në lavatriçe : Po
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust