Solucion kroskoti Arexons Smash natural, 600 ml, mat- 8297

Kodi: 52975

Spray dashboards, Arexons, Smash natural, 600ml, mat- 8297
Best Offer


480 LEK Ishte 650 LEK

Ju kurseni 26% ose 170 LEK

Solucioni i kroskotit pastron, llustron dhe mbron plastikën, lëkurën, lëkurën atrificiale, gomën sipërfaqe arre dhe druri në makinë. Formula e tij pastron, trajton sipërfaqet duke hequr pluhurin në tekstil dhe eleminuar erën e tymit.

  • Paketimi : 600 ml
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust