Freskuese për kamping, plastik, e zezë, 23x12 cm

Kodi: 710122Freskuese për kamping me bateri të rikarikueshme. Është e lehtë dhe e lëvizshme. E përshtatshme për përdorim në kampe. Ndriçim super të ndritshëm e pajisur me 10 led, me 2 ingranazhe për të rregulluar shpejtësinë e ventilatorit. Mund të përdoret si një freskuese ose si një llambë, praktike dhe multifunksionale.

  • Materiali : Plstik
  • Përmasat : 23x12 cm
  • Ngjyra : Zezë
  • Fuqia : 2.5W
  • Tensioni : 3V
  • Pesha : 650 gr
  • Seti përfshin : Fishe 1*USB
  • Paketimi : 1 Copë
  • Përdorimi : Kamping
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust