Pishinë rrethore për fëmijë, 61x22 cm

Modeli: 111972Sezoni i plazhit është më i bukuri për të gjithë, po ashtu edhe për fëmijët të cilët gëzojnë çdo moment të tij. Për t'i dhënë më shumë kënaqësi dhe siguri, kjo pishinë plot ngjyra, me formë rrethore dhe me një material të butë plastik do t'ju ndihmojë ju dhe fëmijën tuaj të zbaviteni pa masë. Është e lehtë në përdorim dhe një blerje e zgjuar.

  • Materiali : PVC
  • Ngjyra : Mikse
  • Gjerësia : 61 cm
  • Thellësia : 22 cm
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust