Nutriblender, Fuego, 600 W, 1 lt, 3 aksesorë

Kodi: 801520

12 muaj garanci Lexo përshkrimin e plotë


A e dini se ju nuk mund të merrni të gjitha vlerat ushqimore të ushqimeve që ju konsumoni vetëm duke u përtypur? Por, ne kemi një lajm të mrekullueshëm - frutat, perimet, farat dhe arrat mund të bluhen dhe grimcohen deri në formën e tyre më të tretshme përpara se të konsumohen dhe sistemi tretës do të përthithë elementët më të mirë ushqyes të tyre. Fatmirësisht tani ju mund të merrni shpërbërësin ushqimor Nutribullet!

  • Fuqia : 600W
  • Tensioni : 220-230V
  • Kapaciteti i depozitës : 1 lt
  • Materiali i gotës : Plastik
  • Aksesorët e përfshirë : po
  • Ngjyra : Gri/E zezë
  • Materiali i thikave : Inoksi
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust