Pianure Simfer H6C.H0460, 4 vatra gatimi, 9 nivele temperature, 2x1800W, 2X1200W

Kodi: 800137

12 muaj garanci Lexo përshkrimin e plotë


Suprinë Sinfer , me fuqi maksimale 6000W, me gjerësi 60 cm ka katër zona gatimi. Është e tipit inkaso e pavarur dhe me kontroll me prekje.

  • Tipi : Pianurë
  • Fuqia : 6000W
  • Materiali : Xham/metal
  • Klasi i Energjise : A+
  • Xhami : Xham I temperuar
  • Tensioni : 220V
  • Përmasa : 58x51 cm
  • Marka : Simfer
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust