Peshore kuzhine dixhitale, Fuego, 5 kg /1 gr

Kodi: 801578Peshore kuzhine Fuego. Peshoret e kuzhinës janë pajisje që nuk duhet të mungojnë në asnjë kuzhinë. Ju ndihmon të përgatisni me saktësi të gjitha gatimet. Me ekran dixhital dhe fikje automatike.

  • Tipi : Peshore kuzhine
  • Pesha mbajtëse : 1gr - 5 kg
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust