Pishinë Winnie the Pooh, INTEX, vinil, 109 x 102 x 71cm

Modeli: 112009

Best Offer New Product


1.290 LEK Ishte 1.850 LEK

Ju kurseni 30% ose 560 LEK

Sezoni i plazhit është më i bukuri për të gjithë, po ashtu edhe për fëmijët të cilët gëzojnë çdo moment të tij. Për t'i dhënë më shumë kënaqësi dhe siguri, kjo komardare plot ngjyra dhe me forma te kendeshme, dhe me një material të butë plastik, do t'ju ndihmojë ju dhe fëmijën tuaj te zbaviteni pa masë. Eshtë e lehtë në përdorim dhe një blerje e zgjuar.

  • Materiali : Vinil
  • Përmasat : 109 x 102 x 71cm
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust