Pistoletë uji, plastik 10 cm

Modeli: 112027

New Product


Pistolete uji per femije 10CM. Kjo është lodra më e mirë për fëmijët që dëshirojne të luajnë në pishinë, në verën e nxehtë dhe në plazh.

  • Materiali : Plastik
  • Përmasat : 10 cm
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust