Leter kuzhine,"Melissa", 720 flete

Kodi: 780183Shpëtoni nga yndyrnat , papastertit me pecetat super përthithëse dhe të forta të kuzhinës, te testuara për nje përthithje te mire te lengjeve te ndryshme dhe duke mos lënë njolla yndyre.

Përparësitë:

Bërë nga materiale natyrore.

100% e sigurt për përdorim në kontakt me ushqimin.

  • Materiali : 100% celulozë
  • Paketimi : 1 rullon
  • Ngjyra : White
  • Trashësia : 720 flete
  • Përdorimi : Kuzhinë
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust