Moket, Glitter, polipropilen, pana, 4 m x 1.6 mm

Kodi: 16824

Carpet, Glitter, polypropylen, beige, 4 m x 1.6 mm
Best Offer


1.432 LEK Ishte 1.790 LEK

Ju kurseni 20% ose 358 LEK

Nëse dëshironi një ambient të ngrohtë me një shtresë te lartë, atëherë duhet përzgjedhur produkti i duhur. Moketi me gjerësi 4m është i rekomandur për të mbuluar hapësira të konsiderueshme duke shtuar një hapësirë vizuale, dhe duke e bërë atë të duket me shumë luks, moderne dhe ndjesinë e një ambienti madhështor. Moketi Shagi ngjyrë kremi është zgjedhja e duhur e cila e kthen dëshirën në realitet. Pastrohet me vakum dhe pastrohet lehtë! Cilësia e certifikuar.

  • Linja : Moderne
  • Materiali : Polipropilen
  • Ngjyra : Pana
  • Pesha : N/A
  • Mënyra e punimit : Punuar me makinë
  • Përdorimi : I brëndshëm
  • Gjerësia : 4 m
  • Lartësia : 1.6 mm
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust