Lavatriçe, Fuego, 6 kg, 1000 rpm, A+

Kodi: 801841

24 muaj garanci Lexo përshkrimin e plotë


Makinë larëse Fuego ka karakteristika që garantojnë performancë të shkëlqyer dhe ka një gamë të gjërë programesh, ideale për të gjitha llojet e rrobave dhe njollave delikate. Çdo detaj është projektuar për të bërë më të lehtë dhe më të sigurt fuksionimin.

 • Kapaciteti : 6 kg
 • Klasi i energjisë : A+
 • Numri i rrotullimeve në minutë : 1000 rpm
 • Programe larje : 15
 • Klasi i efikasitetit të larjes : A
 • Klasi i efikasitetit të tharjes : C
 • Niveli i zhurmës : N/A
 • Lloji i materialit të kazanit : Inoks
 • Gjerësia : N/A
 • Thellësia : N/A
 • Lartësia : N/A
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust