Shezlon Plazhi i palosshem + Cader Plazhi 2.4m dhurate

Kodi: 776190


Produkti nuk është në stok.

Jepini komoditetin dhe rehatine e duhur pushimeve tuaja. Tashme me oferten fantastike 1+1 mund te beni tuajin shezlonin me strukture alumini dhe tekstilen ngjyre te kuqe dhe do te perfitoni FALAS cader plazhi me diameter 24 cm dhe ngjyra te ndryshme sipas preferencave tuaja. Lehtesojani punen vetes tuaj dhe bejini keto pushime sa me praktike dhe te fresketa per familjen tuaj.

  • Materiali : Metalike
  • Materiali i copës : Tekstilen+poliestër
  • Ngjyra : E kuqe+Të ndryshme
  • Përmasat : 185x55x24 + Dia 24 cm
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust