Tub zjarrefikes 1-1/2" 8 Bar 20m me bashkues

Kodi: 55722Tub zjarrefikes me rakorde 1-1/2" 8 Bar 20m, I ndertuar me fije celiku dhe cope mbeshtjellese plastike te cilesise se larte per te mbrojtur perdoruesin.

  • Përmasa : 1-1/2"x20m
  • Presioni : 8 Bar
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust