Aksesors mbajtes per makineri shpuese -53mm

Kodi: 57054

Small Drilling Stand - 53mm Co
Best Offer


49.000 LEK Ishte 77.110 LEK

Ju kurseni 36% ose 28.110 LEK

Mbajtese per makineri shpimi 680 mm. Perdoret per te bajtur makineri qe shpojne ne beton spo materiale te ngjashem me te ne diamtra te medha. E vogel dhe e lehte per tu trasportuar ne vendin e punes.

  • Kapaciteti i shpimit në beton : 152 mm
  • Marka : DEWALT
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust