Strehe polikarbonati 135*110cm

Kodi: 34494Nëse doni që pamja e dritares dhe e derës së shtëpisë tuaj të ketë një pamje të ndryshme, kjo strehë polikarbonati 135*110 cm është padyshim zgjidhja juaj më e mirë. Ka një rezistencë të fortë ndaj agjentëve të jashtëm klimaterikë ( ftohtit dhe ngrohtit), rrezeve ultravioletë etj. Eshtë e lehtë në montim

  • Materiali : Polikarbonat
  • Gjatesia (cm) : 135
  • Gjerësia (cm) : 110
  • Trashësia : 3mm
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust