Mbajtëse freze për mini zmerilues

Kodi: 52844Mbajtëse freze për mini zmerilues. Me anë të këtij aksesori ju mund të ktheni mini zmeriluesin tuaj në një frezë dhe mund ta përdorni për të shpuar, për të bërë dekorime të ndryshme etj. E pajisur me dy doreza për një kontroll maksimal. Për më shumë saktësi ka dy rregjistrues thellësie.

  • Marka : BOSCH
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust