Ndricues dyshemeje 1xE27 60W 1L D30 ngjyre alumini

Kodi: 48447Për ti personalizuar ambjentet tuaja, për ti shtuar atyre bukurinë dhe hijeshinë ky ndricues dyshemeje do ishte zgjedhja perfekte. Ndërthurja e aluminit me qelqin dhe forma e tij mjaf e këndshme e bëjnë këtë ndricues lehtësisht të kombinueshëm. Kujdesuni për detajet që bëjnë diferencën, që shtojnë stil dhe përsosin estetikisht e funksionalisht hapsirat tuaja .

 • Tipi : Ndricues dyshemeje
 • Fuqia : 1x60W
 • Tensioni : 230V
 • Gjatësia : 165cm
 • Lartësia : 165cm
 • Diametri : 15cm
 • Lloji i portollambës : E27
 • Mënyra e lidhjes me rrjetin : Me spinë
 • Reostat : Jo
 • Stili : Modern
 • Përfshin llambat : Jo
 • Ambiente të brendshme/ të jashtme : Të brendshme
 • Numri i llambave : 1
 • Materiali : Qelq+Alumin
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust