Ndricues tavoline Occhiello qeramik ngjyre e portokalli 1xE27 60W

Kodi: 48508

Table light Occhiello CERAMIC 1xE27 60W orange color
Best Offer


2.900 LEK Ishte 5.200 LEK

Ju kurseni 44% ose 2.300 LEK

Ndriçuesi i tavolinës do të ishte një zgjedhje e përsosur për ti shndërruar hapsirat tuaja të brendshme të banimit, të bareve apo restoranteve në hapsira mikpritëse dhe plot stil. Ky ndriçues tavoline me kokë tekstili dhe trup qeramik , përshtatet lehtësisht me elementët zbukurues të hapsirave tuaja. Kujdesuni për detajet që bëjnë diferencën, që shtojnë stil dhe përsosin estetikisht e funksionalisht hapsirat tuaja me një çmim tepër të leverdisshem.

 • Tipi : Ndricues tavoline
 • Fuqia : 1x60W
 • Tensioni : 230V
 • Gjatësia : 59cm
 • Lartësia : 59cm
 • Diametri : 39cm
 • Lloji i portollambës : E27
 • Mënyra e lidhjes me rrjetin : Me spinë
 • Reostat : Jo
 • Stili : Modern
 • Përfshin llambat : Jo
 • Ambiente të brendshme/ të jashtme : Të brendshme
 • Numri i llambave : 1
 • Materiali : Qeramik+tekstil
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust