Tub zjarrefikes 1-1/2" 8 Bar 20m

Kodi: 54500Tub zjarrefikes pa rakorde 1-1/2" 8 Bar 20m, I ndertuar prej materiali plastike te cilesise se larte, rezistent ne tkurrje dhe terheqie.

  • Përmasa : 1-1-2"x20m
  • Presioni : 8 Bar
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust