Aspirator kuzhine, Elica Simmy, 400m³/h, 110 W, 53-65 dB, H18xW59.8xD28cm

Kodi: 801996

24 muaj garanci Lexo përshkrimin e plotë


Për të mos lejuar që aromat gjatë gatimit të shpërndahen në të gjithë ambientin dhe për t'i dhënë kuzhinës tuaj pamjen e një ambienti modern dhe bashkëkohor, ky aspirator i përbërë nga materiali i inoksit do të ishte zgjedhja ideale.

  • Fuqia thithëse : 400m³/h
  • Klasi i energjisë : A
  • Materiali : Metal
  • Paneli i kontrollit : Me butona
  • Numri i motorrëve : 1
  • Lloji i filtrit : Metal
  • Niveli i zhurmës : 53-65 dB
  • Gjerësia : 59.8 cm
  • Thellësia : 28 cm
  • Lartësia : 18 cm

NE JU REKOMANDOJMË KËTO PRODUKTE TË NGJASHME

PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust