Android box, VK-ET96, 2GB RAM, 16GB ROM, Quad-Core Cortex-A53 2.0GHz, Mali-400, FULL HD

Kodi: 801918

Android box, VK-ET96, 2GB RAM, 16GB ROM,  Quad-Core Cortex-A53 2.0GHz, Mali-400, FULL HD
Best Offer


4.990 LEK Ishte 5.990 LEK

Ju kurseni 17% ose 1.000 LEK

Android box vk - ET 96, ka 2GB ram dhe 16GB memorie, paisja ju lejon te ktheni televizorin tuaj ne smart tv, mund te navigoni lehtesisht ne internet, mund te shikoni video, fillma, lojra, operon me sistemin android 7.1, karte grafike mali-400, fale rezolucionit full hd, procesor quad-core cortex-a53 2.0Ghz, dalje HDMI, dalje USB, paketimi permban fishe hdmi, ushqyes, pultin dhe manualin e perdorimit.

  • Tipi : Android box
  • HDMI : po
  • Portë USB : po
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust