Fener kampingu me komande ne distance

Kodi: 41203Me kete kategori ndricuesash ju do te keni ndricimin e deshiruar ,pavaresisht vendqendrimit tuaj.eshte mjaft ekonomik dhe mjaft I lehte ne transportim.

  • Tipi : Fener kampingu
  • Gjatësia : 27cm
  • Gjerësia : 15cm
  • Diametri : 12cm
  • Modeli : 141747
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust