Fener kampingu

Modeli: 41204Me kete kategori ndricuesash ju do te keni ndricimin e deshiruar ,pavaresisht vendqendrimit tuaj.eshte mjaft ekonomik dhe mjaft I lehte ne transportim.

  • Tipi : Fener kampingu
  • Gjatësia : 21cm
  • Gjerësia : 11cm
  • Diametri : 10cm
  • Lloji i llambave : LED
  • Lloji i baterisë : 4 xC
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust