Grilë elektrike, Fuego ZM-902B, 2200W, 180°C, permasat 29x24 cm

Kodi: 801936Kjo grillë është mjaft kompakte dhe ju kursen mjaft hapësirë, si dhe ju jep mundësinë të përgatisni ushqim të shpejtë dhe të shijshëm. Grilla ka një sipërfaqe e cila ngrohet shumë shpejt por që nuk ngjit, kështu ushqimi është gjithmonë i pastër dhe përgatitet mjaft shpejt.

  • Fuqia : 2200W
  • Tensioni : 220-230V
  • Materiali i veshjes : Qeramike
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust